2015. április 30.
Szerző: DYB

POZÍCIÓ: ÜGYVÉD (TAPASZTALT ÜGYVÉDJELÖLT)

Elsősorban gazdasági ügyekkel foglalkozó, dinamikusan növekvő, közepes méretű budai ügyvédi irodánkba keresünk 2-8 éves releváns szakmai tapasztalattal és megbízható angol nyelvtudással rendelkező jogász kollégát. Lendületes, fiatalos csapatunk változatos munkát, önmegvalósítási lehetőséget és sokrétű tapasztalatszerzési lehetőséget kínál. Egyúttal nagyban támogatjuk az önálló munkavégzésre és kreatív ötletek megvalósítására való törekvést. Kimondott célunk a hosszú távú, partneri együttműködés kialakítása.

Fontos követelmény a közvetlen ügyfélkapcsolat proaktív fenntartására vonatkozó képesség és a jó kommunikációs készség. Lényeges kiemelni, hogy a jelentős adminisztratív háttértámogatásra tekintettel a jogász kollégák kifejezetten érdemi, magas nívójú szakmai munkát végezhetnek. Rugalmas munkafeltételeket biztosítunk, továbbá nagyban támogatjuk a saját ügyfélkör kialakítását.

Elvárások:

  • ügyvédi irodában szerzett (jelölti) gazdasági jogi szakmai tapasztalat;
  • önálló munkavégzésre való képesség, határozottság;
  • készség és képesség az ügyfélkapcsolatok barátságos és odaadó ápolására,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • jó kommunikációs készség;
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek;
  • terhelhetőség, szakmai elhivatottság.

Előny:

  • gazdasági jogon kívüli egyéb jogi tapasztalat;
  • gépírás
  • önálló ügyfélkör kialakítására való készség és képesség.

Feladatok:

  • önálló, felelősségteljes ügyfélkezelés
  • változatos, de elsősorban gazdasági jogi jellegű ügyek kapcsán szerződések, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése mind magyar, mind idegen nyelven;
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése;
  • jogi háttéranyagok készítése, kutatása;
  • jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban.

Munkaidő: teljes

Fizetés: megegyezés szerint, fizetési igényt kérjük jelentkezéskor megadni

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker, Móricz Zsigmond körtérnél

Belépés: rugalmas feltételekkel, megegyezés szerint

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal: hr@madarassy-legal.com 2015. 05.30-ig.

Honlap: www.madarassy-legal.com