2017. január 05.
Szerző: DYB

Jelentkezési határidő: 2017.01.31.
Kapcsolattartás:
Név: dr. Simon-Gresz Orsolya
Telefon: 0617862003
Email: hr@madarassy-legal.com
Web: www.madarassy-legal.com
Munkáltató bemutatása: Elsősorban gazdasági ügyekkel foglalkozó, dinamikusan növekvő, közepes méretű budai ügyvédi irodánkba keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező jogi asszisztens kollégát. Lendületes, fiatalos csapatunk dinamikus munkakörnyezetet és sokrétű tapasztalatszerzési lehetőséget kínál.
Követelmény:
  • minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • ügyvédi irodai munkatapasztalat,
  • ügyvédi irodában használt programok ismerete
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • lojalitás, csapatszellem,
  • önálló munkavégzésre való képesség
Előny:
  • 10 ujjas vakírás / gépelni tudás
  • földhivatali-, bírósági-, egyéb hivatali ügyintézésben való jártasság
  • jó kommunikációs készség.

fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Feladatok:
  • levelezés, adminisztrációs ügyek,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont-egyeztetés,
  • irattári dokumentumok nyilvántartása,
  • postai, banki, földhivatali feladatok,
  • levelek írása, egyszerűbb beadványok elkészítése,
  • elektronikus rendszerek használatában való tapasztalat (Mokk, takarnet, e-szigno, viekr, ányk, stb.)
  • egyéb irodai teendők,
  • ingatlan-nyilvántartási, ill. cégeljárásban való részvétel
Munkaidő: 6-8 óra