2020. október 02.
Szerző: Ügyvédi Iroda

Újbudán található, folyamatos fejlődésre berendezkedett, mégis családias, fiatalos csapattal rendelkező ügyvédi irodánkba keresünk hosszú távra, önálló munkára és irodavezető pozíció betöltésére alkalmas

titkárságvezetőt.

Feladatok leírása:

Az ügyvédek és jelöltek mindennapi munkájának, adminisztrációjának segítése, támogatása, az iroda gördülékeny, zavartalan működésének szervezése, támogatása, így különösen:

  • Iroda adminisztratív, iktatási és archiválási feladatainak ellátása (levelek, szerződések), naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése, irodai rend fenntartása
  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
  • Adatrögzítés, kimutatások készítése (Excel)
  • Ügyviteli rendszer kezelése
  • Számlák ügyintézése, pénzügyek kezelése
  • Üzleti partnerek és vendégek fogadása, ellátása
  • Együttműködés a szervezet többi tagjával, gyakornokok munkájának felügyelete
  • Egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása

Elvárások /előnyök:

  • Pozitív, aktív, lendületes személyiség
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretek (MS Word, Excel, internet böngésző)
  • Gépírás
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Lehetőleg ügyvédi irodában, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kellemes, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú célok, biztos háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Lelkes, fiatalos lendületű csapat, jó munkahelyi légkör

Munkaidő: 6-8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker. (Móricz Zsigmond körtér)

Munkakezdés: azonnali

Fizetés: megegyezés alapján

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével (kérjük, ezek feltétlen csatolását) a hr@madarassy-legal.com email címen